رفتن به محتوای اصلی
با ما در ارتباط باشید!
اخبار نمایشگاه اسپورتکس 2019

اخبار نمایشگاه اسپورتکس 2019

نمایشگاه اسپورتکس 2019 (SPORTEX 2019)، که هدف از برگزاری آن، آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید، محصولات و تجهیزات به روز ورزشی است با استقبال خوب مخاطبان، ورزشکاران و قهرمانان ورزشی از تاریخ 18 لغایت 21 تیرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی با شکوه برگزار گردید.

در این نمایشگاه که به مانند هر سال، شرکت “مکمل راه تناسب قدرت” (واردکننده و نماینده انحصاری مکمل های ورزشی OLIMP و NUTREND) نیز حضور داشت، در روز سوم خود میزبان امیر علی اکبری قهرمان نام آشنای کشورمان در رشته MMA بوده که این حضور با استقبال بسیار گسترده مخاطبان همراه بود.

در طول برگزاری این نمایشگاه، مسابقات کلیستنیکس همراه با هنرنمایی ورزشکاران منتخب در این رشته، برگزار و در هر مسابقه نیز جوایز ارزشمندی به برگزیدگان اهدا گردید. لازم به ذکر است، این مسابقات تنها بخشی از فعالیت های صورت گرفته در این نمایشگاه بود.

افتخار می کنیم که در طول مدت برگزاری نمایشگاه میزبان اساتید، دوستان، هنرمندان و ورزشکاران و قهرمانان عزیزی همچون دکتر خداپرست، استاد استکی، دکتر شکوهی، دکتر سوسن، مهدی فاطمی، یوسف تیموری، دکتر هوشمند، دکتر علیزاده طباطبایی، کسری بیدارفکر، محسن قهرمانی، میلاد صادقی، سعید خمسه (کلوچ) و … بوده ایم و در انتها نیز، از بزرگوارانی که به دلیل کثرت اشخاص، نامشان ذکر نشد عذرخواهی میکنیم.

به اشتراک گذاشتن این مطلب در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×بستن جستجو
جستجو